Зірковий спалах – 2018

20 березня 2018 року в Глобинській гімназії №1 ім. В. Є. Курченка відбувся міський етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Веселка» та театральних колективів серед  учнів закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради.  На відкритті огляду-конкурсу О.С.Довбня, методист МК,  привітала учасників та членів журі, а також побажала всім гарної вдачі та перемог. Огляд-конкурс організовується  для підтримки юних обдарувань, їх творчого, інтелектуального, духовного і цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді. Учасниками конкурсу були  колективи художньої самодіяльності та театральні колективи,  що діють при школах, а також окремі вихованці навчальних закладів. В конкурсі-огляді приймали участь 8 навчальних закладів. Всього було представлено 25 номерів. Конкурсанти  демонстрували свої вміння в таких жанрах:

  • малі театральні форми ;
  • інструментальний жанр ;
  • оригінальний жанр;
  • хореографічний жанр;
  • вокальний жанр.

Деякі із конкурсантів вразили членів журі сценічною культурою та оригінальністю творчої манери, технікою та емоційністю виконання, артистичністю, силою і сценічною виразністю голосу і, звичайно, зовнішнім виглядом виконавців.

Враховуючи висновки журі по проведенню огляду-конкурсу за високу виконавську майстерність учасники будуть нагороджені дипломами та грамотами відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради.

                      Переможці  художньої  самодіяльності « Веселка»

 

Малі театральні форми

I місце – Краплина Ілона, монолог «Я-мрія»  Глобинська гімназія №1;

II місце – Коваленко Владислава, монолог «Лист до батьків» Глобинська гімназія №1;

III місце – Борисенко Дар’я, вірш «Лебедина вірність» Опришківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів;

III місце – Тарасенко Богдан, гуморески Пирогівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів.

 

Вокальний жанр

Молодша група

І місце –  Бойко Софія, «Райдуга», Глобинська ЗОШ I-II ст. №3;

ІІ місце – Потоцька Софія, «Зелений гай», Пирогівська ЗОШ I-III ст.;

ІІ місце – ансамбль «Веселка», «Вітаю», Глобинська гімназія №1;

ІІІ місце  – дует «Дві Софії», «Не може заснути малюк», Пирогівська ЗОШ I-III ст.;

ІІІ місце  – Ніколаєва Яна, «Дощик», Опришківська ЗОШ I-III ст..

Середня група

І місце –  Швидь Яна, «Квітка-душа», Бабичівський НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – ДНЗ»;

ІІ місце – Лазоренко Діана, «Нагадай мені, рідная мамо», Глобинська гімназія №1;

ІІІ місце  – Турчинська Карина, «Весняний вальс», Глобинська  філія «Загальноосвітня школа I-II ступенів №4» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5.

Старша група

І місце –  дует Швидь Яна, Макаренко Денис «Перелаз» Бабичівський НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – ДНЗ»;

ІІ місце – Андрейченко Анастасія, «Пісня українська» Шепелівська філія «Загальноосвітня школа I-II ступенів» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5;

ІІІ місце  – Хоменко Віолетта, «Три зорі», Опришківська ЗОШ I-III ст..

 

Хореографічний  жанр

ІІ місце  –  Танцювальний колектив  Глобинської гімназії №1 «Стиль», танець «Васильок»;

ІІ місце –  Танцювальний колектив   Жуківської філії «Загальноосвітня школа   I-II ступенів» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5 «Весна», танець «Черевички».

 

                         Переможці    огляду – конкурсу  театральних колективів

 

Гран-прі

Глобинська гімназія №1 ім. В.Є.Курченка, колектив «Джерела», вистава «На перші гулі».

 

I місце – Бабичівський НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – ДНЗ», колектив «Сузір’я», вистава «Золоте курча»;

II місце – Глобинська  філія «Загальноосвітня школа I-II ступенів №4» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5, колектив «Джерело», вистава «Закон співжиття»;

III місце – Опришківська ЗОШ I-III ст., колектив «Життя», вистава «Попелюшка».

Нагороджено грамотою за «Кращу чоловічу роль» Коваленка Олександра, вихованця театрального гуртка «Джерела» Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка.

 

 

                                     Учні, які нагороджуються

                                  за креативний підхід до участі в 

                       міському етапі обласного  огляду – конкурсу 

                               художньої  самодіяльності « Веселка»

 

Інструментальний жанр:

Супрун Анастасія – «Карнавал в Ріо» – піаніно Глобинської  філії «Загальноосвітня школа I-II ступенів №4» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5);

Хореографічний жанр:

Шевченко Даниїла – східний танець (Глобинської  філії «Загальноосвітня школа I-II ступенів №4» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5);

Малі театральні форми

Колектив 2 класу – презентація «Бузиновий цар» Глобинської гімназії №1.

Оригінальний жанр:

Юрій та Роман Тарасови – «А вам слабо?» Глобинської гімназії №1;

 

     Керівники, вихованці яких стали  переможцями  міського етапу  обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Веселка» та театральних колективів за належну підготовку школярів та значний внесок у розвиток і пропаганду дитячої творчості

 

  1. Ричка Валентина Афанасіївна, заступник директора школи з виховної роботи Бабичівського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – ДНЗ».
  2. Данілова Тетяна Василівна, педагог-організатор Бабичівського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – ДНЗ».
  3. Худієнко Світлана Василівна, вчитель початкових класів Глобинської філії «загальноосвітня школа I-II ступенів №4» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5.
  4. Редька Лариса Миколаївна, педагог-організатор Глобинської філії «загальноосвітня школа I-II ступенів №4» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5.
  5. Олійник Катерина Вікторівна, заступник директора школи з виховної роботи Опришківської ЗОШ I-III ступенів.
  6. Малахова Марина Анатоліївна, педагог-організатор Жуківської філії «Загальноосвітня школа   I-II ступенів» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5 «Весна», танець «Черевички».
  7. Д’яченко Світлана Геннадіївна, заступник директора школи Пирогівської ЗОШ I-III ступенів.
  8. Андрейченко Людмила Володимирівна, вчитель Шепелівської філії «Загальноосвітня школа I-II ступенів» Глобинської ЗОШ I-III ст.№5.
  9. Ганноцький Валерій Григорович, вчитель музичного мистецтва Глобинської ЗОШ I-II ступенів №3.
  10. Гаджега Іванна Володимирівна, вчитель музичного мистецтва Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка.
  11. Жадан Ольга Юріївна, вчитель початкових класів Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка.
  12. Браженко Алла Михайлівна, вчитель української мови та літератури Глобинської гімназії №1 ім. В. Є. Курченка.

 

 

  1. Боровик Тетяна Олексіївна, керівник 2 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка.

 

Вітання нашим переможцям та щира подяка керівникам за яскравість номерів.

 

Методист МК                                                                                       Довбня О.С.