Збір юних екологів

9-11 жовтня 2018 року в Обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог» було проведено збір юних екологів, дослідників сільського та лісового господарства, учасників обласних та всеукраїнських конкурсів, акцій, проектів еколого-натуралістичного напряму «Здобутки юних». Глобинську ОТГ представляла команда учнів Глобинської ЗОШ № 5, у складі : Царенко Інна Анатоліївна (керівник команди), Артюх Анастасія (капітан команди), Калюжна Карина, Коваленко Владислава та Левченко Олександр.

9 жовтня відбувся заїзд, реєстрація учасників. Відбулося цього ж дня урочисте відкриття заходу: нас вітали почесні гості та директор ПОЕНЦУМ Бедніна Віталій Григорович , а також художні колективи Опішнянського будинку культури. Учасники мали змогу презентувати свою команду назвою та девізом. Завершився захід флешмобом «Зробимо разом», де всі учасники складали назву міста, району чи ОТГ звідкіль приїхали. Далі за програмою була спортивно-розважальна естафета «Ми – за здоровий спосіб життя», а увечері діти мали змогу розважитися на екодискотеці.

10 жовтня для дітей було організовано еколого-патріотичний квест. Кожна створена команда повинна була пройти 10 станцій. В цей час для керівників команд було проведено заняття з працівниками Комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та проведено тренінг «Подолаймо стрес разом». Далі за програмою заходів для дітей було проведено пізнавально-розважальне шоу «Україна моя від А до Я». Також для команд було організовано тренінгову програму за участю працівників Комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради, Громадського об’єднання «UP: unigue people». Також в цей день підвели підсумки еколого – натуралістичних масових заходів 2017-2018 н р. Були оголошені найактивніші учасники конкурсів і змагань, їм вручили дипломи і грамоти за перемогу в обласних етапах всеукраїнських конкурсів. Та на останок керівники команд взяли участь у пізнавально-розважальному шоу «Наші вчителі можуть».

11 жовтня відбувся від’їзд команд.