Завершення навчання вчителів майбутніх першокласників

1 грудня 2018 року вчителі початкових класів ЗЗСО Глобинської ОТГ закінчили навчання за програмою підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2019/2020 навчальному році.

З педагогами працювала тренер: Устенко Ірина Григорівна – методист МК відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради, яка пройшла відповідне навчання.
Під час сесії вчителі звітували про досягнення в навчанні з підвищення свого фахового рівня на онлайн-курсі Ed-era.сom. Усі педагоги з успіхом опанували 60 годин навчання в режимі онлайн і отримали сертифікати.

По закінченню очних сесій за результатами загального навчання відбувся захист авторських розробок, які підготували всі учасники тренінгу. Це – результат самостійної навчальної діяльності вчителів, у процесі якої вони узагальнили, оновили та розширили набуті теоретичні знання, удосконалили практичні вміння з обраної теми, опанували інноваційні педагогічні технології, набули досвіду дослідницько-творчої роботи, обґрунтували модель власної діяльності, її результативність тощо.

Педагоги отримали сертифікати, які підтвердили, що вчителі пройшли курс підготовки з упровадження нового змісту початкової освіти в обсязі 90 академічних годин . І саме це дає їм право викладати в перших класах Нової української початкової школи з 1 вересня 2019 року.

Бажаємо нашим педагогам успіхів у впровадження нововведень освітнього простору нашої держави!