З’єднаймо разом молодість і досвід, з’єднаймо разом мудрості світи

Саме з такою метою, педагоги-організатори ЗЗСО Глобинської міської ради зібрались 11 грудня 2018 року на базі Глобинської філії «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 ім. Заслуженого агронома України Ганни Андрієнко» Глобинської ЗОШ І –ІІІ ступенів №5 на семінар-практикум з теми: «Інтерактивні методи ігрової діяльності школярів».

Завідувач філії Слюсар Вікторія Анатоліївна гостинно зустріла учасників семінару, познайомила з історією і сьогоденням школи.

Засідання розпочала методист відділу освіти Стьобайло Неля Іванівна, яка ознайомила з планом роботи семінару та відмітила переваги інтерактивних методів. Саме вони сприяють формуванню вміння співпрацювати в команді; розвивають гуманні, толерантні стосунки між учасниками навчально-виховного процесу.

«Гра – це іскра, яка запалює вогник допитливості, цікавості» – говорив В.О. Сухомлинський. Гра виявляє знання, інтелектуальні сили. Вона показує рівень організаторських здібностей учнів, розкриває творчий потенціал кожного вихованця. Учасники семінару упевнились, що і учні, і вчителі цієї школи мають великі творчі можливості.

Педагог-організатор Редька Лариса Миколаївна охоче поділилась своїм досвідом з молодими колегами, провівши панораму педагогічних досягнень.

Розважальна програма для учнів початкових класів «Весела перерва» зарядила всіх позитивом та гарним настроєм. А квест «Здоров’я не купиш – його розум дарує» повернув гостей у дитинство, бо педагоги разом з учнями мандрували по зупинках, де виконували різні завдання.

Напередодні новорічних свят корисним став майстер-клас по виготовленню різдвяного віночка, який провели Редька Л.М. та Теличко І.В. Кожен з учасників семінару повіз додому не тільки нові враження, а й часточку тепла цього закладу. Дякуємо за вашу роботу.

Методист відділу освіти
Глобинської міської ради
Стьобайло Н.І.