Якісна початкова освіта як запорука успіху

“Хто не хоче відставати, мусить рухатись вперед,
і не зупинятися, досягнувши вершини,
а підійматися вище. У цьому полягає основна
місія сучасного вчителя…”

Основною темою сьогодні для нас є Нова українська школа. Реформа – є одним з ключових пріоритетів Уряду України.

В кожній школі – нові ідеї, новий, сповнений легкої енергії рух і турботливий погляд керівників шкіл на найменших діток, які навчатимуться за новим зразком. Адже НУШ – це школа позитиву, до якої з бажанням ходитимуть діти. На заняттях вчитимуть критично мислити, сміливо висловлювати власну думку, водночас обирати собі друга і вчитись самому бути справжнім другом, розвивати спільні інтереси, творити, бути креативним і відповідальним громадянином, бо тут пануватиме атмосфера повної злагоди і взаєморозуміння.

05.09.2018  на базі Глобинській гімназії №1  ім. В.Є.Курченка пройшло міське методичне об’єднання вчителів початкових класів з теми:

«Особливості організації освітнього процесу в початкових класах ЗЗСО Глобинської міської радиу  2018/2019 н. р.». Провела його методист методичного кабінету Устенко І.Г.  На засіданні обговорювалось питання щодо виконання плану роботи міського методичного об’єднання  за 2017/2018 навчальний рік та затвердження плану  роботи на  2018/2019 навчальний рік.

Були проаналізовані навчальні програми, календарне планування, підручники, зошити, критерії оцінювання.

На завершення методист висловила побажання: «Розпочався новий навчальний  рік.  Що  він  принесе  – побачимо лише по його закінченню.  А нашим  педагогам зичимо з новими силами ставитися до   цієї  важливої місії  – вкладати знання, розум, доброту, тепло в дитячі душі.»