Вивчаємо досвід колег

Учитель — це скрипаль дитячих сердець: як поведе смичком, таку мелодію й почує. Сучасна система освіти постійно оновлюється, зазнає змін. Тому сучасному учителю потрібно постійно удосконалювати свою майстерність, переймати досвід майстрів-професіоналів, які завдяки своїй кропіткій праці і таланту здобули любов, подяку і визнання.
9 квітня 2019 року відбулась зустріч вчителів музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради з вчителем музичного мистецтва вищої категорії, вчителем-методистом Кременчуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Лашиною Ольгою Миколаївною. Гостя провела майстер-клас «Мультимедійні продукти у викладанні мистецтва», де презентувала свої авторські електронні посібники, використання яких полегшує роботу вчителя на уроці та пробуджує інтерес дітей до навчання. Вона поділилась досвідом участі у конкурсі «Учитель року», адже неодноразово брала участь, була переможцем обласного етапу та учасником Всеукраїнського рівня.
Електронні посібники Ольги Миколаївни дозволяють подати матеріал як систему яскравих опорних образів, наповнених вичерпною структурованою інформацією в алгоритмічному порядку. Адже в презентаціях використано текст, малюнки, схеми, відео- та аудіо- фрагменти, анімацію, різні елементи оформлення.
Присутні на зустрічі педагоги були вражені професіоналізмом колеги з м. Кременчука та придбали собі авторські електронні посібники для використання в роботі.

Методист МК

Стьобайло Н.І.