Виставка скульптур О.Леонова

21 вересня 2018 року у фойє Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбулося справжнє свято, свято мистецтва – відкриття виставки скульптур «За покликом серця» відомого українського скульптора, члена Національної спілки художників України, київського скульптора Олексія Леонова.

З привітальним словом до учасників творчого заходу та поціновувачів мистецтва звернулися: Глобинський міський голова – Станіслав Джусь; головний фахівець з корпоративного партнерства ТОВ ІПК “Полтавазернопродукт” – Оксана Карпук; директор Центру інноваційної педагогіки та психології Хмельницького національного університету, президент Всеукраїнської гуманної педагогіки, лицар Гуманної педагогіки – Станіслав Крук; голова Реріхівського товариства в Полтавській області – Людмила Герасименко.

Мистецтво Леонова – унікальне й новаторське, воно виходить за рамки усталених стереотипів сучасного мистецтва. Воно є новим поступом у художньому осмисленні історії людства. В кожному барельєфі не просто відображення окремої особистості, це відображення всієї епохи. Темою усіх робіт є пізнання духовного існування людства через окремих його представників, найвідоміших за усі 5 тисяч років історії.

Зустріч із творчістю митця – це зустріч з Вічним і Прекрасним, яке несе радість, лікує душу, дарує надію на краще майбутнє. На виставці представлені 40 скульптур, одна з яких з бронзи та 40 фоторобіт.

Олексія Леонова надихає філософія і релігія, міфологія і наука, стародавній Єгипет і Шумер, стародавня Греція та іконопис Київської Русі. Понад 100 персональних виставок упродовж 2005-2018 років. Географія його робіт вражає: Україна, Білорусія, Росія, майже всі країни Європи, США, Канада, Південна Америка, Киргизія, Узбекистан, Китай, Монголія, Японія. Тому гріх не доторкнутися до прекрасного, тим паче час ще є.

Експозиція відкрита в Глобинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, працюватиме з понеділка по п’ятницю починаючи з 1 жовтня 2018 року до кінця травня 2019 року. Запрошуємо бажаючих відвідати виставку.Вхід вільний. Організованим групам звертатися до адміністрації школи.