Використання електронних освітніх ресурсів на уроці

Впровадження та використання новітніх технологій в закладах освіти сьогодні активно обговорюється вчителями та методистами. Нині досліджується питання ефективності інтерактивних мультимедійних технологій. Тому на базі Глобинської гімназії №1  ім. В.Є. Курченка  Глобинського району Полтавської області було проведено навчальне засідання спільноти вчителів-новаторів SmartKids ( для вчителів перших класів за програмою «Розумники» (Smart Kids)).

Відкрила захід методист методичного кабінету Устенко І.Г.  вона презентувала освітні проекти, у яких беруть участь учні та педагоги України.

З листопада місяця 2017 року школи Глобинської ОТГ мають змогу долучились до Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники».

Продовжила засідання вчитель початкових класів Боровик Т.О., яка  детально розповіла учасникам тренінгу про мету та завдання експерименту, використання інформаційних технологій для вивчення базових предметів у школі І ступеня, відповіла на усі запитання педагогів.

Вчитель-тренер  А.В. Данченко провела майстер-клас з використання

медіатеки та пояснила, що одним з важливих елементів СМАРТКЕЙСУ є «Вчительська медіатека». Вона має понад 3 000 яскравих малюнків від професійних художників та педагогічних дизайнерів. Усі матеріали для зручності поділені на групи: люди, природа, тварини, фігури, букви, цифри, знаки тощо. Тут також ще є проста програма, з якою  щодня вчителі із задоволенням будуть користуватися своєю інтерактивною дошкою. Велика кількість корисних інструментів дозволить проводити різноманітні активності, які так люблять діти.

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ – справжня знахідка для вчителів та учнів початкової школи.