Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти

21 березня 2018 року у Глобинському районному будинку культури відбувся черговий відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад) закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради та Глобинської РДА на тему «Раціональне природокористування»

В конкурсі взяли участь вихованці 11закладів загальної середньої освіти  Глобинського району: Броварківська ЗОШ І-ІІІ ст., Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ст., Великокринківська ЗОШ І-ІІ ст., Градизька ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Градизька ЗОШ І-ІІ ст. №2, Зубанівська ЗОШ І-ІІІ ст., Івановоселищенська ЗОШ І-ІІІ ст., Обознівський НВК, Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст., Троїцька ЗОШ І-ІІ ст., Шепелівська філія «загальноосвітня школа І-ІІ ст.».

У своїх виступах агітбригади поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Оригінальні сценарії, відображали власний досвід і результати практичної природоохоронної роботи та агітацію за збереження навколишнього середовища.

Щиро вітаємо переможців відбіркового етапу Конкурсу:

за І місце

–  агітбригаду «Бережани» Градизької ЗОШ І-ІІ ст. №2

за ІІ місце

  • агітбригаду «ЕCO LIFE» Обознівського НВК;
  • агітбригаду «Веселка» Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

за ІІІ місце

  • агітбригаду «Дивосвіт» Зубанівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • агітбригаду «Веселка» Івановоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • агітбригаду «Синьоока Україна» Великокринківської ЗОШ І-ІІ ст.

Усі присутні збережуть приємні враження від актуальних і оригінальних виступів, влучних та гострих висловлювань учасників, що закликають молодь не залишатися байдужими до певної екологічної проблеми.

Дякуємо  директору Глобинського РБК Поповичуку О.І. за допомогу в організації проведення Конкурсу.