Всесвітній день туризму

Всесвітній день туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня. У 2012 році Міністерство освіти і науки України рекомендувало запровадити у закладах освіти проведення Дня туризму, визнаючи туристсько-краєзнавчу роботу однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання моральних якостей молодого покоління.

З огляду на це, 25 вересня 2018 року на базі Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбулися змагання з техніки пішохідного туризму, організовані керівником туристичного гуртка Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – Сьомиком М.В. Підготовка до подібних заходів вимагає великих витрат часу та сил, тому у проведенні Дня туризму допомагали і вчителі школи. Щасливі обличчя дітей – найкраще підтвердження важливості заходу. Подолання перешкод змушує учнів повірити у власні сили, викликає почуття гордості й задоволення. Команди змогли показати свої вміння та навички на етапах: «в’язання вузлів», «купини», «паралельні мотузки», «маятник», спортивне орієнтування і т.д. Команди почергово долали дистанцію на швидкість. Найшвидшими виявилися учні Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, які отримали І – загальнокомандне місце, ІІ – місце вибороли учні Жуківської філії «ЗОШ І-ІІ ст.», ІІІ – місце здобула команда Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. №3. Всі команди нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Чудовим завершенням Дня туризму стало куштування юшки та куліша за рецептом вчителя Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – І. О. Носенко. Діти висловили свою вдячністю всім тим, хто підготував для них це чудове свято.