«Впевнений старт»  Глобинським  дошкільнятам !

08.05. 2018 р. на базі Глобинського закладу дошкільної освіти  №4 «Зірочка»  відбувся тренінг за програмно-методичним комплексом “Впевнений старт” для вихователів закладів дошкільної освіти Глобинської міської ради.

Учасники мали можливість детально ознайомитися з особливостями програми та можливостями її реалізації за допомогою розробленого навчально-методичного комплекту «Впевнений старт». У ході тренінгу педагоги опрацювали та отримали роз’яснення від вихователя Глобинського ЗДО №4 «Зірочка» Мельник Т.О щодо використання всіх  його складових (Книга для вихователя,  Книга для дошкільника, Альбом з художньо-творчої діяльності, Книга для батьків).

Педагоги відмітили значні переваги програмно-методичного комплексу «Впевнений старт» це – цілісність, доступність, зручність у використанні, структурованість та сучасність інформації, можливість працювати педагогам різного кваліфікаційного рівня: від початківця до майстра, діяльнісний підхід до організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку, можливість активного залучення до освітнього процесу батьків вихованців.

Підсумовуючи результати обговорення ряду питань, учасники прийняли рішення про створення в дошкільних закладах Глобинської міської ради творчих груп для вирішення проблеми «Впровадження в практику роботи нової редакції програми «Впевнений старт» та  розпочати у новому навчальному році роботу по впровадженню програмно-методичного забезпечення в двох закладах дошкільної освіти Глобинської міської ради – Глобинський  ЗДО № 1  «Дзвіночок», група «Капітошка» та Глобинський ЗДО № 4 «Зірочка» , група «Чебурашка» .

Маємо надію, що надалі всі заклади дошкільної освіти громади розпочнуть роботу з дітьми старшого дошкільного віку за програмою « Впевнений старт»

Щиро дякую колегам за активну участь в заході, за небайдуже ставлення до розвитку дошкільної освіти, за теплі слова, щасливі очі та щирі усмішки.

Методист відділу освіти                                                       Л.І.Обревко.