Впевнений старт до вершин педагогічної майстерності

Один з відомих українських педагогів В.О.Сухомлинський говорив: «Немає такої професії, в якій людина не змогла б дістатися вершини майстерності», а професія вчителя – не виключення. Щорічно в ряди педагогів вливаються молоді вчителі, а тому на всіх етапах розвитку освіти актуальною завжди була, є і буде робота з педагогами – початківцями. Сьогоднішній початківець – майбутнє України, і саме від педагогічного колективу, в який приходять молоді педагоги, залежить їх професійне становлення. Для того, щоб початківець став майстром своєї справи, необхідно створити йому всі умови, надати методичну допомогу, стимулювати його творчість і активність. Розуміючи молоду зміну, досвідчені педагоги Глобинської ОТГ намагаються не залишити молодих вчителів наодинці зі своїми проблемами.

З метою удосконалення професійних знань, вмінь і навичок молодих вчителів; ознайомлення з сучасними методиками і технологіями навчання та виховання, особливостями роботи зі шкільною документацією; формування психолого-педагогічної, фахової й методичної майстерності, індивідуального стилю творчої діяльності, потреби в безперервній освіті, створення умов для самореалізації на базі Глобинської гімназії ім. В.Є.Курченка 31 жовтня відбулося засідання Школи молодого педагога. Можна лише здогадуватися, наскільки хвилюючим для присутніх (винуватців зустрічі) був початок засідання, але можна з впевненістю говорити, що хвилювання змінилися на щиру радість і відверту зацікавленість. Під девізом «Впевнений старт до вершин педагогічної майстерності» розпочала захід Наталія Миколаївна Сазонова, методист відділу освіти Глобинської міської ради створивши при цьому позитивний мікроклімат. Слухачі школи ознайомилися з темою і метою засідання, отримали цінні поради і настанови щодо подальшої роботи і мали змогу ними скористатися у подальшому та перейшли до практичного модуля, яким зайнялися керівник ММО вчителів інформатики Пащенко О.В. та господар кабінету Жук С.В.

Щоб надати молодим педагогам впевненості в своїй діяльності, методист роздала пам’ятки та рекомендації для подальшого педагогічного зростання та побажання бути майстрами, поетами, художниками у справі, яку обрали. Засідання дало молодим спеціалістам не тільки теоретичну базу для саморозвитку, а й нових друзів, кваліфікованих наставників, впевненість у собі, у своїх творчих силах, зміцнило віру в те, що цілеспрямованій людині підкоряються будь-які вершини.

Наталія Сазонова,
методист відділу освіти
Глобинської міської ради.