Впевнено крокуємо до НУШ

11 учителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради, які впроваджуватимуть засади Нової української школи вже наступного року,  з 11.06.2018р. по 13.06.2018р. проходили триденний тренінг на базі Спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім.В.О. Нижниченка у м. Горішні Плавні. Вони навчалися новим правилам викладання англійської в початкових класах. Тренінг для учителів провели сертифіковані «агенти змін», які пройшли навчання при Британській Раді в Україні.

Учителям на тренінгу запропонували методики викладання англійської мови в початковій школі, що базується на рекомендаціях Міністерства освіти і науки України, а також на всесвітньо визнаних стандартах навчання. Навчання проходило в ігровій інтерактивній формі.

Варто зазначити, що програма підготовки вчителів англійської мови  розроблена Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Програма пропонує особистісно-орієнтований підхід до освіти вчителів, навчання через рефлексію, використання комунікативних завдань і врахування власного досвіду.

Програма має на меті:

– сприяти професійному розвитку вчителів через рефлексію власної фахової діяльності, а також шляхом самооцінювання та співпраці з іншими вчителями;

– подолати усталені стереотипи щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як ретранслятора інформації та сприяти їхньому усвідомленню власної ролі як організатора процесу навчання, що зосереджує особливу увагу на учінні та навчальних досягненнях учнів.

Тренінги проходили в активній формі із залученням кожного вчителя до процесу, що дало змогу зрозуміти вимоги та завдання Нової української школи. Попереду у вчителів он-лайн навчання та початок роботи за новими методиками з першокласниками 2018 року, з багажем знань, отриманих на тренінгу.

Ми сьогодні повинні зробити цей відповідальний крок, щоб піднятися на ту сходинку найбільш розвинених європейських країн, де діти вміють абсолютно вільно використовувати в будь-якій країні мову міжнародного спілкування, чудово знаючи свою рідну, будучи патріотами. У нас є чудова можливість стати першими, хто буде втілювати нові методики, нові навчальні прийоми і засоби для того, щоб дійсно навчити дітей іноземної мови.