Відбулося засідання атестаційної комісії

Початок квітня – і останнє засідання атестаційної комісії ІІ рівня цього навчального року в Глобинській громаді, до роботи якої були залучені найбільш компетентні, висококваліфіковані педагоги ЗЗСО Глобинської ОТГ, спеціалісти, методисти та начальник відділу освіти. Адже атестація педагогічних працівників — це важливий етап діяльності усіх педагогів. За результатами атестації визначаються відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфкатегорії та педагогічні звання. Саме 3 квітня мали змогу підтвердити та підвищити свою категорію 34 працівники освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради, в тому числі 3 директори ЗЗСО, 3 завідувачі ЗДО, 6 заступників директорів.
Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педпрацівників.
Рішенням атестаційної комісії одноголосно проголосували на відповідність займаній посаді, підтвердження та встановлення категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічні звання. Ознайомившись з матеріалами та заслухавши атестуючих педагогів з упевненістю можна стверджувати, що атестація — це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь. Дуже приємно, що в нашій освітянській родині працюють такі колеги. Хочеться побажати успіхів їм та подальшого професійного зросту.