Велика перемога маленьких дошкільнят!

5.06.2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся обласний Фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят».

Впродовж свята в залі відчувалося море позитиву, емоцій, вражень, посмішок, аплодисментів і звичайно ж хвилювання, адже участь у Фестивалі приймали дошкільники з усієї Полтавської області.

Градус кипіння досягнув свого апогею, коли зазвучали перші акорди запального, зворушливого, граційного «Танго», це на сцені дошкільники Глобинської громади переможці міського етапу Фестивалю, вихованці Глобинського ЗДО №1 «Дзвіночок» танцювальний колектив «Веселка» (музичний керівник Терехова Т.О.) та юна артистка Тесля Ярослава (музичний керівник Гончаренко А.С.). Романтичні посмішки, витончені рухи та чаруюча пристрасть не відпускали глядачів від першого до останнього акорду. Зал вибухнув оплесками від високої танцювальної майстерності наших номінантів.

Журі конкурсу достойно оцінили  високу професійну підготовку та неабиякі творчі здібності малечі Глобинської міської ради, нагородивши танцювальний колектив «Веселка» Дипломом І ступеню обласного Фестивалю «Сузір’я талановитих дошкільнят».

Низький уклін Вам, шановні педагоги та люблячі батьки,  за те, що всебічно підтримуєте, розвиваєте талановитих та обдарованих дітей! А Вам,  наші юні таланти, подальших успіхів та перемог у майбутньому!!!