В очікуванні свят

У відділі освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради на підтримку акції «Збережемо ялинку» проходить виставка «Новорічна композиція». Головною метою акції є виховання дітей та учнівської молоді в дусі бережливого ставлення до природи, зокрема до хвойних дерев. Конкурс спонукає дітей вчитися бути уважними до світу, що оточує їх; бачити в ньому те, що вимагає любові та захисту; пробуджує в їхніх думках співчуття та розуміння життя в його проявах.

На виставці представлено новорічні та різдвяні композиції, сувеніри, стилізовані ялинки, новорічні букети, подарунки, іграшки. Діти виконували свої роботи з насіння, шишок, плодів, пофарбованої трави, квітів, сухих гілочок, тканини, стрічок. А також – з побутових відходів: пінопласту, пластикових пляшок тощо. Тобто учасники виставки надавали використаним речам друге життя.

Юна майстриня з Глобинської гімназії № 1 Анна Вакуленко представила на розгляд журі стилізовану «Ялинку-балеринку», незвичайними також виявилися колективні роботи учнів 8 класу Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. №3 «Аромати свят» з використанням вербової лози, сушених плодів і спецій та учнів 1-Б класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 «Ялинка» з використанням виноградної лози. Зачарував своєю оригінальністю і новорічний сувенір «Новорічний ліхтарик» Данила Куценка з Глобинської філії «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. №4» Глобинської ЗОШ №5.

На виставці можна побачити чимало оригінальних виробів: «Ялинку-топотушку», «Дівчинку-ялинку», «Хатинку веселих сніговиків», «Ялинку-білосніжку», «Зимову казку», казкові обереги, новорічні іграшки. Переможці та призери міського етапу конкурсу будуть відзначені дипломами а керівники, вихованці яких стали переможцями та призерами, за належну підготовку, подяками відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради. Свої поробки на новорічно-різдвяну тематику представили школярі з восьми закладів, всього 34 роботи. Міська виставка має мету відібрати кращі роботи на обласний етап конкурсу, тому до Полтави направлено 6 кращих робіт.

Методист відділу освіти
Стьобайло Н.І.