Успішний учитель – мобільний учитель!

Виховання – велика справа: воно вирішує долю людини. Головна мета виховної роботи в школах впроваджувати сучасні інноваційні підходи не руйнуючи те, що створювалось та примножувалось роками.

10.09.2018 р. на базі Глобинської гімназії № 1 ім. В.Є. Курченка було проведено методичні об’єднання заступників директорів шкіл з виховної роботи та вчителів художньо-естетичного циклу. Провели їх методисти методичного кабінету Стьобайло Н.І. та Довбня О.С. Було підведено підсумки  роботи методичного об’єднання за 2017/2018 н.р. та визначені мета, завдання та план заходів на 2018/2019 н.р. В цьому навчальному році МО заступників директорів працюватиме  над проблемою: «Формування особистісно-орієнтованої системи виховної роботи, виходячи з Концепції Національно-патріотичного виховання та правової освіти».

Вчителі предметів художньо-естетичного циклу опрацювали методичні рекомендації  щодо викладання цих предметів в 2018/2019 н.р., оновлену навчальну програму «Мистецтво. 5-9 класи» та звернули увагу на освітню діяльність з інтегрованого курсу «Мистецтво» у 10 класах ЗЗСО.

Методист підвела підсумок: «Успішний учитель – мобільний учитель! Це людина, яка готова переосмислити методи навчання та виховання, вивчати нові ідеї і концепції, готова змінюватись. Тож я бажаю вам бути мобільними, приймати зміни, швидко адаптуватись і рухатись вперед».

                                                                  Методист МК Стьобайло Н.І.