Україна – територія гідності та свободи

Багатьма рисами славиться український народ – співучою мовою, прекрасними піснями, вродою дівчат, гумором, доброзичливістю та гостинністю. Та найцінніші сьогодні – любов до рідної землі і готовність боротися за її свободу.

20 листопада, в переддень відзначення Дня Гідності та Свободи, в Глобинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відбувся відкритий виховний захід «Україна – територія гідності та свободи». Серед запрошених гостей були директор філії «Глобинський цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром», Почесний громадянин міста Глобине – Мацак Ю.І.; завідувач методичним кабінетом відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради – Довбня О.С.; методист методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради – Стьобайло Н.І.; військовий комісар Глобинського районного військового комісаріату, підполковник – Осадчук М.В.; голова громадського об’єднання «Спілки ветеранів АТО Глобинщини» – Тригуб А.О.

Юні артисти, гордість школи, з щирістю висловлювали слова подяки за подвиги захисникам Батьківщини, надії на мирне і радісне майбутнє, а також подарували глядачам зворушливі вірші, красиві танці, душевні пісні. У хвилині мовчання, зі скорботою, всі присутні схилили голови і згадали загиблих Небесної сотні на Майдані та військових на сході України. Ми мусимо пам’ятати про цих мужніх людей, робити все можливе, щоб подвиг героїв не був марним.

Заступник директора школи
з виховної роботи Глобинської ЗОШ I-III ст. №5
Ковнір Н. Г.