Удосконалення професійної компетентності вихователя ГПД

Творчим  та плідним було засідання методичного об’єднання вихователів ГПД,   провeдeне 21 березня 2019 року на базі Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка. В ході засідання були опрацьовані питання стосовно теми

« Формування навчально-інтелектуальної і творчої компетентності у вихованців ГПД – важливий чинник їх розвитку».

Розпочала засідання методист МК Устенко І.Г., яка  привітала присутніх і ознайомила з програмою засідання. В ході роботи методист наголосила, що група продовженого дня є однією із провідних форм організації позаурочної життєдіяльності молодших школярів. Правильно організована робота на групі продовженого дня дає можливість гармонійно поєднати навчання, виховання та відпочинок дітей; організувати дозвілля вихованців відповідно до їх інтересів та побажань із застосуванням здоров’язберігаючих  технологій; надати учням допомогу у виконанні домашніх завдань. «Діяльність справжнього вихователя групи продовженого дня сповнена педагогічною    творчістю і не обмежується певними рамками. Форми роботи можуть бути різними  – індивідуальними, груповими, фронтальними.» – націлила Ірина Григорівна. 

Присутні з задоволенням прийняли участь у двох  майстер-класах.

«Використання  здоров’язберігаючих  технологій в режимі групи продовженого дня» –  вчитель початкових класів Глобинської філії “ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 імені Заслуженого агронома України Ганни Андрієнко” Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 №4Ключка О.О.

«Виготовленням пасхального кошика» – вчитель початкових класів Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Оленич С. В.

Учасники засідання поділились враженнями від почутого та побаченого, здійснили рефлексивний аналіз заняття, звернули увагу на стрижневі моменти, які має враховувати кожний вихователь в освітньому процесі.

Методист МК

Ірина Устенко