У пошуку нових підходів

Учителі початкових класів ЗЗСО Глобинської міської ради знаходяться в постійному пошуку нових підходів до навчання дітей. З метою підготовки до роботи в умовах «Нової української школи», стимулювання професійного зростання учителів в Глобинській гімназії №1 ім. В.Є. Курченка 12.04.2019 р. відбулося засідання Школи вчителя 4 класу «Методи впровадження особистісно-орієнтованого навчання на уроках математики в початкових класах». Під час професійного діалогу вчителі Гелеверя С.М. та Спориш О.В. ознайомили учасників засідання з методичними знахідками: математичним кейсом і інтерактивними вправами, що передбачають групову роботу. Олена Василівна Спориш показала майстер-клас з використанням інтерактивних вправ.
В обговоренні методист Устенко І.Г. наголосила, що систематичне впровадження особистісно орієнтованого підходу у навчанні математики вже дало певні позитивні результати:

  • підвищився інтерес до вивчення математики;
  • школярі змінили ставлення до математики, як до абстрактної науки й починають бачити в ній прикладний зміст та інструмент до оволодіння іншими предметами та майбутньою професією;
  • змінилися на краще взаємини з учнями, далекими від математики.
    Засідання було змістовним та плідним, що надало вчителям нових сил та натхнення в подальшій педагогічній діяльності.
    Методист МК Устенко І.Г.