Світ гри такий цікавий, веселий та яскравий

12 квітня 2018 року на базі Глобинського дошкільного навчального закладу №1 «Дзвіночок» відбулося засідання методичного об’єднання    вихователів раннього віку закладів дошкільної освіти Глобинської міської ради на тему:  «Розвиток сенсорно-перцептивної сфери як основи формування особистості дитини раннього віку».

Розпочала засідання методист відділу освіту виконавчого комітету Глобинської  міської ради з питань дошкільної освіти  Обревко Л.І., яка наголосила про важливість вибраної теми, адже  саме дошкільний вік найбільш сприятливий для сенсорного розвитку як розвитку сприймання дитини та формування уявлень про зовнішні властивості предметів і явищ: величину, форму, колір, положення в просторі, а також про запах, смак, звук тощо. Від рівня цього розвитку значною мірою залежить успішність розумового, фізичного, естетичного виховання дитини, стан сформованості її загальнонавчальних умінь і навичок.

Під час засідання педагоги ознайомилися з досвідом роботи ЗДО «Дзвіночок » по впровадженню в практичну діяльність вихователів сучасних методик сенсорного виховання дітей, обговорили проблеми та засоби реалізації його завдань, розглянули питання про роль дидактичних ігор та вправ у сенсорному вихованні дітей раннього дошкільного віку.

Практичний психолог Глобинського ДНЗ №1 «Дзвіночок» Джусь Я.С. організувала і провела цікаві ігри, під час яких присутні  в інтерактивній формі розповідали про себе та обмінювалися досвідом роботи.

Також учасники мали змогу переглянути інтегроване заняття на тему: «Світ гри такий цікавий, веселий та яскравий», яке провела  вихователь ясельної групи №1 «Пташенята» Міхно Н.М. Вона також поділилась досвідом щодо  планування розвивальної роботи у ясельній групі.

З метою отримання зворотного зв’язку від учасників заходу психологом було проведено рефлексію, під час якої  присутні висловили свої  враження від  відвіданого заходу та висловили подяку педагогам Глобинського дошкільного навчального закладу № 1 «Дзвіночок».

Підсумком засідання стала презентація дидактичних ігор та матеріалів з сенсорного розвитку та ігрових осередків в групах.