Спортивно-туристичний зліт – 2018

З метою розвитку, популяризації та підвищення рівня туристської майстерності серед учнів закладів освіти Глобинської міської ради. З 12-15 червня 2018 року відбувся серед чудової природи на горі Пивиха цікавий, активний та змістовний захід – II міський спортивно-туристичний зліт, який зібрав понад 60 учасників. На учнів чекали 4 насичені дні. Програма туристичного зльоту, в яку увійшли конкурс туристичної пісні,  особисто-командні та командні змагання на дистанції «Смуга перешкод», які складалися з горизонтального маятника, підйому та спуску, траверсу, переправи по колоді, навісної переправи. Програма забезпечила дружню атмосферу та позитивні емоції всім учасникам. Почався зліт з офіційної частини. Спільне виконання Національного Гімну та запальний флешмоб відкрили змагання. Учасників та їх наставників привітала завідувач методичного кабінету Надтока С.В. Впродовж наступних 2-х днів туристи тренувалися та змагалися у витримці, швидкості та кмітливості. Дякуємо ГСК, а саме Головному судді – Сьомику М.В., старшому судді – Качмару О.В, членам СК – Варакуті Р.С., Царенку О.А., Ринденку Г.В., Радочину Г.П., саме завдяки їх відповідальності, наполегливості вдалося забезпечити високий рівень підготовки та проведення змагань. Турнірна таблиця склала такі результати:

Конкурс туристичної пісні:

I місце – команда Жуківської філії «ЗОШ I-II ступенів» Глобинської ЗОШ I-III ст. №5;

II місце – команда Глобинської ЗОШ I-III ст. №5;

III місце – нажаль залишилося вільним.

Дистанція «Смуга перешкод» особисто-командні змагання серед юнаків та дівчат вибороли учні  Глобинської ЗОШ IIII ст. №5

I місце – Мазанюк Максим та Кулеш Ілона;

II місце – Македон Дмитро та Домашенко Євгенія;

III місце – Касай Андрій та Кураченко Вікторія.

В загальному заліку особисто-командних змагань:

I місце – Глобинська ЗОШ I-III ст. №5;

II місце – Глобинська ЗОШ I-II ст. №3;

III місце –  Жуківська філія «ЗОШ I-II ступенів» Глобинської ЗОШ I-III ст. №5.

 

 

Дистанція «Смуга перешкод» командні змагання:

I місце – Глобинська ЗОШ I-III ст. №5;

II місце – Глобинська ЗОШ I-II ст. №3;

III місце – Глобинська гімназія №1 ім. В.Є.Курченка.

За результатами двох видів змагань: особисто-командних та командних змагань:

I місце – Глобинська ЗОШ I-III ст. №5;

II місце – Глобинська ЗОШ I-II ст. №3;

III місце – Глобинська гімназія №1 ім. В. Є. Курченка.

За активну допомогу в організації проведення висловлюємо подяку  заступнику міського голови – Токаренко Г.В., лікарю з ГХ Держпродспоживслужби у Глобинському районі – Ричці В. Ю.  Висловлюємо подяку за забезпечення правопорядку під час змагань начальнику  Глобинського ВП ГУНП України майору поліції Мілікідзе З.Р., за водопостачання  висловлюємо подяку директору ДЗОВ  «Чайка» Попович Н.О. ,завідувачу Жуківської  філії – Качмару О.В., який забезпечив наметове містечко електроенергією у вечірній час та педагогу-організатору  Жуківської  філії – М. А. Малаховій,  яка  упродовж чотирьох днів  забезпечувала дітям гарний настрій і тепле спілкування.

На горі Пивиха турзліт команд закладів освіти Глобинської міської ради проводився вперше, але надалі візьмемо його за основу і будемо проводити щорічно. Сподіваємося кількість команд-учасниць стане більшою. Спортивний азарт, емоції, нові знайомства та незабутні враження – ось що запам’яталося учасникам та організаторам II міського спортивно-туристичного зльоту.

Методист МК

відділу освіти

виконавчого комітету

Глобинської міської ради

Довбня О.С.