Спартакіада серед працівників освіти Глобинщини

Вже традиційними стали спортивні змагання серед працівників закладів освіти Глобинщини, які  проводяться за фінансової підтримки Глобинського райкому Профспілки працівників освіти і науки.

03 квітня 2018 року в Глобинській ЗОШ I-III ст.№5 відбулась чергова освітянська спартакіада. Церемонію відкриття розпочала голова Глобинського райкому Профспілки працівників освіти і науки Любов Богданівна Качмар. Вона зазначила, що спортивні змагання серед працівників освітньої галузі – то кожен раз велике і світле свято, свято здоров’я, гармонії і краси, яке яскраво демонструє переваги здорового способу життя і занять фізкультурою та спортом. Із вітальним словом до учасників спартакіади звернулися: начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА С.Г. Кулик та методист МК відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради О.С. Довбня.

Протягом 8 годин освітяни самовіддано змагалися в силі, швидкості, спритності та вправності, демонструючи спортивну вдачу, силу волі, завзяття й азарт.

Результати XVIII районної Спартакіади працівників освіти Глобинщини.

Волейбол

І місце – команда Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – команда Броварківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда Глобинської опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів №5.

Легка атлетика

Човниковий біг (жінки)

І місце – Малахова Марина (Жуківська ЗОШ І-ІІст.);

ІІ місце – Хіміч Марина (Глобинська ЗОШ №5);

ІІІ місце – Роман Марина (Землянківська ЗОШ І-ІІІст.); Верменич Єлизавета (Градизька зош І-ІІІст.№1).

Човниковий біг (чоловіки)

І місце – Костенко Василь (Градизька ЗОШ І-ІІІст.№1);

ІІ місце – Варакута Роман (Глобинська ЗОШ №5);

ІІІ місце – Хургал Олександр (Броварківська зош); Глупаченко Микола (Федорівська зош І-ІІІ ст.).

Стрибки з місця (жінки)

І місце – Малахова Марина (Жуківська ЗОШ І-ІІст.);

ІІ місце – Хіміч Марина (Глобинська ЗОШ №5);

ІІІ місце – Роман Марина (Землянківська ЗОШ І-ІІІст.)

Стрибки з місця (чоловіки)

І місце – Варакута Роман (Глобинська ЗОШ №5);

ІІ місце – Костенко Василь (Градизька ЗОШ І-ІІІст.№1);

ІІІ місце – Хургал Олександр (Броварківська зош І-ІІІст.);

Загальнокомандний результат з легкої атлетики

І місце –   Глобинська зош №5;

ІІ місце –  Градизька ЗОШ І-ІІІст.№1;

ІІІ місце – Броварківська зош І-ІІІст.

Шахи

Жінки

І місце – Бахмат Лідія (Пронозівська ЗОШ І-ІІІст.);

ІІ місце – Кравченко Ольга (Федорівська ЗОШ І-ІІІст.);

ІІІ місце – Кацай Тетяна (Глобинська гімназія №1);

Чоловіки

І місце – Головко Олександр (Градизька ЗОШ І-ІІІст.№1);

ІІ місце – Андрусь Анатолій (Пронозівська ЗОШ І-ІІІст.);

ІІІ місце – Лаціс Леонід (Глобинська гімназія №1);

Загальнокомандний результат з шахів

І місце – Пронозівська ЗОШ І-ІІІст.;

ІІ місце – Градизька ЗОШ І-ІІІст. №1;

ІІІ місце – Глобинська гімназія №1.

Шашки

Жінки

І місце – Семенченко Світлана (Броварківська зош І-ІІІст.);

ІІ місце – Бесарабова Тетяна (Глобинська гімназія №1);

ІІІ місце – Лаворько Марія (Градизька гімназія ім. О.Білаша);

Чоловіки

І місце – Васенко Олександр (Опришківська зош І-ІІІст.);

ІІ місце – Чіп Едуард (Градизька школа-інтернат);

ІІІ місце – Розторгуєв Володимир (Землянківська зош І-ІІІст.);

Загальнокомандний результат з шашок

І місце – Градизька гімназія ім..О.Білаша;

ІІ місце – Градизька школа-інтернат;

ІІІ місце – Глобинська гімназія №1.

Настільний теніс

Жінки

І місце – Пироженко Вікторія (Федорівська зош І-ІІІст.);

ІІ місце – Сухомлин Тетяна (Жуківська зош І-ІІст.);

ІІІ місце – Криворучко Світлана (Манжеліївська зош І-ІІІст.);

Чоловіки

І місце – Лисенко Олег (Глобинська зош І-ІІст. №4);

ІІ місце – Глупаченко Микола (Федорівська зош І-ІІІст);

ІІІ місце – Сабірзянов Владислав (Великокринківська зош І-ІІІст.);

Загальнокомандний результат з настільного тенісу

І місце – Федорівська зош І-ІІІст.;

ІI місце – Глобинська зош І-ІІст. №4;

ІІІ місце – Манжеліївська зош І-ІІІст.

Гирьовий спорт

Чоловіки (до 80кг)

І місце – Андрусь Анатолій (Пронозівська зош І-ІІІст.);

ІІ місце – Варакута Роман (Глобинська зош І-ІІІст. №5)

ІІІ місце – Гирман Олександр (Великокринківська зош І-ІІІст.);

Чоловіки (понад 80кг)

І місце – Масюра Андрій (Зубанівська зош І-ІІІст.);

ІІ місце – Ченакал Сергій (Манжеліївська зош І-ІІІст);

ІІІ місце – Стадніченко Олег (Градизька гімназія ім..О.Білаша).

Загальнокомандний результат з настільного тенісу

І місце –   Манжеліївська зош І-ІІІст.;

ІІ місце –  Землянківська зош І-ІІІст.;

ІІІ місце – Глобинська зош І-ІІІст. №5.

В загальнокомандному заліку місця розподілились:

І місце –   Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце –  Манжеліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Глобинська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів №5;

ІV місце – Броварківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

V місце –  Градизька школа-інтернат.