Школа молодого вчителя

Школа молодого вчителя – це творче об’єднання молодих педагогів, кожен з яких прагне досягти вершин педагогічної майстерності. Протягом трьох років молоді спеціалісти відвідують навчальні заняття, уроки та заходи досвідчених учителів-наставників, беруть участь у методичній роботі.

20 квітня відбулося засідання Школи молодого вчителя початкових класів на базі Глобинської гімназії ім. В.Є. Курченка №1 .

У роботі засідання взяли участь методист  методичного кабінету виконавчого комітету Глобинської міської ради  Устенко І.Г.,  вчитель початкових класів Бугаєць Т.І. та молоді спеціалісти: Хіміч М.С., Сніг Л.В., Теличко І.В., Німак О.І.

Методист МК  Устенко І.Г. у своєму виступі зупинилася на ролі вчителя в сучасній українській  школі, охарактеризувала стилі педагогічного спілкування та обговорили нестандартні форми проведення уроків в початкових класах.

У ході практичної частини для молодих учителів керівник методичного об’єднання  Бугаєць Т.І. провела  майстер-клас  «Інноваційні технології в початкових класах».

На завершення засідання учасники  Школи молодого вчителя поділились враженнями від проведеного заняття та провели вправи «Бінго» та « Чарівний глечик».