Школа лідерів учнівського самоврядування

Прагнення до кращого, до авторитету, лідерства – важлива потреба багатьох. Лідер – той, хто веде; перший, що йде попереду. Член групи, всі учасники якої визнають його керівництво, покладаються на нього в прийнятті серйозних рішень і вирішенні важливих проблем.

Проект «Школа лідерів учнівського самоврядування Полтавської області» започаткований спільно Полтавським обласним інститутом післядипломної освіти імені М. Остроградського (ректор В. В. Зелюк) та Полтавським університетом економіки і торгівлі (ректор О. Нестуля). Організатором та координатором проекту «Школа лідерів учнівського самоврядування» є методист Полтавського обласного інституту післядипломної освіти Романенко А. М.

26 жовтня 2018 року до проекту долучилися учні-лідери шкільного самоврядування ЗЗСО Глобинської міської ради. Представники 9 шкіл громади зареєструвались для участі в даному заході. На базі Глобинської гімназії № 1 ім. В. Є. Курченка пройшло навчання для групи лідерів , координатором якої є методист відділу освіти Стьобайло Н.І.

Романенко Анжела Михайлівна пояснила учасникам як отримати доступ до опрацювання «Основ лідерства» в дистанційному режимі, а тренери – студенти ПУЕТ Негода Марина Олександрівна та Галиченко Анастасія Вячеславівна провели цікаве тренінгове заняття із формування вмінь і навичок лідерської поведінки. По завершенню дистанційного навчання учасники «Школи лідерства» отримають сертифікати.

Приємно, що у ЗЗСО Глобинської міської ради є такі учні, завдяки яким сформувалась група лідерів, які прагнуть навчатися та удосконалювати свої навички лідерської поведінки. Так тримати!

Методист відділу освіти
Стьобайло Н.І
.