Школа лідерів учнівського самоврядування

Лідерство і навчання – це речі,
які не можуть існувати один
без одного.
(Джон Кеннеді)

Кожній людині протягом дня представляється не менше десяти можливостей змінити своє життя. Успіх приходить до того, хто вміє їх використовувати.

Лідерам учнівського самоврядування закладів освіти Глобинської міської ради пощастило стати учасниками Полтавської обласної школи лідерів. Вони використали свій шанс змінити щось у своєму житті, навчитись правильно використовувати комунікативні навички, удосконалити свої лідерські здібності.

Лідером стають не за день, а день за днем. Навчання лідерів розпочалось ще на початку 2018-2019 навчального року. Цей проект започаткований спільно Полтавським обласним інститутом післядипломної освіти імені М. Остроградського (ректор В. Зелюк) та Полтавським університетом економіки і торгівлі (ректор О. Нестуля).
Тому вже не вперше, на базі Глобинської гімназії № 1 ім. В. Є. Курченка, відбулись тренінгові заняття для лідерів учнівського самоврядування. Представники з усіх закладів освіти Глобинської міської ради приїхали на навчання. Вони наполегливо з вересня 2018 року опрацьовують посібник «Основи лідерства» та відповідально виконують всі завдання.

Бути лідером не означає подобатись всім. Це значить діяти правильно. Отже, ми на правильному шляху, адже ця робота спрямована на формування лідерської позиції учнів, їх почуття громадянськості, патріотизму, любові до міста, громади, країни.