Семінар-практикум з виховної роботи на базі Пирогівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

У людині завжди живе очікування: змін, радості, дива, успіхів і щастя. Воно ні на мить не покидає того, хто мислить позитивно і живе повноцінно. У гостей, які завітали до Пирогівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, серця сповнювало очікування зустрічі давніх друзів-колег і знайомства з цікавими здобутками у роботі.

Покликав сюди 23 березня 2018 року заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів і психологів семінар-практикум: «Цінності та переконання — основа формування світогляду учнів на уроках духовно-морального спрямування», організований методистом  відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Довбнею О. С. На гостину до себе запрошувала заступник директора школи з виховної роботи Д’яченко С. Г. Учасники семінару побували на занятті-тренінгу «Безпека життя, заняття з протидії негативним явищам і, зокрема, торгівлі людьми», де працювали в групах поруч з одинадцятикласниками. Привернула до себе увагу учасників семінару і жива виставка «Творчість — дарунок Божої благодаті», де із розповідей учнів-екскурсоводів вони дізналися, чим подобається займатися  школярам у години дозвілля. Під час майстер-класу «Вишиванка» учні поділилися з дорослими своїми вміннями у техніці орігамі  та допомогли виготовити  оригінальні речі для прикрашення інтер’єру своїх осель. І на завершення всі учасники семінару спільно з учнями намалювали для себе кольори щастя, переглянувши однойменну виховну годину.

Сповнені  приємних вражень та цікавих ідей, поверталися  гості семінару-практикуму до своїх шкіл, готові незабаром використати отримані  знання у впровадженні курсу духовно-морального спрямування.

Ольга Чирченко, заступник завідувача з навчально-виховної роботи Глобинської філії «ЗОШ І-ІІ ступенів №4»