Революція Гідності в  Україні

У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.

З метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє України  у  навчальних закладах Глобинської міської ради   протягом листопада проведено   ряд заходів.

Оформлені  тематичні  виставки  «Революція Гідності в  Україні» .

Проведені  уроки  пам’яті  «Герої Небесної Сотні» ( 7-9 кл.) Під час уроку  діти познайомилися із трагічними подіями листопада 2013 р., переглядали    відеофільми  «Як  це було», «Помаранчева революція»,  «Революція Гідності. Хроніка  подій.», документальний фільм Гадяцького аматора М.Ф.Торяника «Майдан». Класні керівники, класоводи  провели  інформаційні  хвилини, години спілкування «Обирай  свободу», ««Героями не народжуються, героями стають», «Тиждень моєї України». Всі  ці заходи носили виховний характер.

Також   відбулися  тематичні  загальношкільні лінійки «День Гідності  та  Свободи. Нескорена та  незламна Україна».  Захід підготували вчителі історії.  Учасники заходу згадали історичні передумови нового для українців свята, говорили про події минулого та нинішнього років, які увійдуть в історію як революція Гідності, і вшанували пам’ять загиблих у протистояннях на Київському Євромайдані хвилиною мовчання.

В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!