«Правова освіта та виховання учнівської молоді в системі виховної роботи класного керівника».

Жити й працювати в умовах справжньої демократії, всебічно розвивати її, знаходячи нові форми, неможливо без знання законів, що виражають загальнодержавну волю, визначають межі прав і свобод громадян, дозволеного й забороненого в інтересах суспільства, демократичні гарантії та процедури .
21 березня 2019 року на базі Жуківської філії «ЗОШ І-ІІ ступенів» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему: «Правова освіта та виховання учнівської молоді в системі виховної роботи класного керівника». Завідувач філією Качмар О.В. привітно зустрів гостей та провів коридорами школи, ознайомивши з історією закладу.
Учасники семінару змогли побачити, як відбувається правове виховання учнів початкових класів та які знання з правової освіти мають старші учні. А ще гості закладу переглянули виставку малюнків «Права та обов’язки в сюжетах казок», диспут правознавців «Кайдашева сім’я. Чиї права порушено?». Всіх приємно здивував майстер-клас від Мамон М.А., адже учасниками «Веселої перерви» стали і учні, і вчителі, і гості закладу.
Всі присутні ще раз переконалися, що активну з правового погляду людину необхідно формувати змалку, особливо в шкільному віці. Саме через школу проходить усе підростаюче покоління. Тому перед закладами освіти стоїть завдання розширити правові знання учнівської молоді, сформувати в неї високу відповідальність перед суспільством і державою, виховати молодих людей у дусі безумовного дотримання норм права та моралі.

Методист МК

Н.І. Стьобайло