Практичний тренінг з евакуації в Глобинському ДНЗ №4 “Зірочка”

Як відомо,  дітей всьому навчають дорослі. Основне завдання  колективу Глобинського дошкільного навчального закладу №4 «Зірочка»  щодо охорони життя і здоров’я дітей  полягає в тому, щоб наші вихованці оволоділи відповідними і необхідними знаннями, виробили певні практичні навички, перейнялися свідомим бажанням піклуватися про своє здоров’я та здоров’я оточуючих. Протипожежна безпека в дошкільному навчальному закладі посідає одне з важливих місць в організації всієї роботи з охорони праці.

З метою вироблення практичних навичок дій під час евакуації в екстремальних умовах 13.04.2018 року в Глобинському дошкільному навчальному закладі № 4 «Зірочка», під керівництвом завідувача Закревської В.Л., було організовано і проведено навчання з безпеки  життєдіяльності педагогічних кадрів, технічного персоналу та дітей.

В ході навчання діти та дорослі мали змогу побачити, як швидко діють пожежні  в екстремальних випадках. Ми вдячні начальнику пожежної частини Вербицькому Юрію В’ячеславовичу за плідну співпрацю з дошкільним навчальним закладом, головному інспектору Глобинського РСГУДСНС України у Полтавській області Дідорі Олегу Станіславовичу та провідному фахівцю РСГУДСНС України у Полтавській області  Борщу Олександру Олександровичу за змістовну розповідь, пожежним рятувальникам ДПРП 6 м.Глобине за практичний показ (ліквідація умовної пожежі на другому поверсі ДНЗ №4 «Зірочка»).

Відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради, адміністрація Глобинського дошкільного закладу №4 «Зірочка», профком та колектив   використовують всі необхідні засоби щодо створення комфортного та безпечного перебування дітей в дитячому садку.

Закревська В.Л., завідувач Глобинським ДНЗ № 4 «Зірочка»