Підготовка до роботи в умовах НУШ

5 березня учителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради продовжили очну сесію в Петракіївському НВК Хорольського району з питань підготовки до роботи в умовах НУШ. Темою тренінгу було: « Нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті Концепції Нової української школи. Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку».

Завдання тренінгу було :

  • формування сприятливого психологічного клімату ;
  • розвиток вміння працювати в команді;
  • підвищення комунікативних навичок педагогів;
  • визначення рівня ІКТ- компетентності учасників навчально-виховного процесу.

Робота була побудована таким чином, що вчителі встигли ознайомитися й із новим Державним стандартом початкової освіти, й отримати практичні навички управління та згуртування класу,  навчилися методикам компетентнісного й інтегрованого навчання, ознайомилися з іншими сучасними методиками викладання в 1-му класі.

Дводенне навчання пройшло, як то кажуть «на одному подиху», адже для того щоб діти навчалися цікаво, учителі самі повинні вчитися цікаво. Про що і подбала тренер пані Наталія.

Учасники навчання на всіх етапах спільної діяльності були активними, креативними, налаштованими на зміни й головне – на їх сприйняття. Усе це вкрай необхідне для того, щоб Нова українська школа стала реальністю.

Щира подяка організаторам такого навчання та спілкування : Потирайло І.М., начальнику відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА,  адміністрації та директору Петракіївського НВК Загрибі Л.М.  за гостинність і допомогу в організації навчання. Особлива вдячність тренеру Дятловій Н.В.  за майстерність, професіоналізм, щирість і готовність допомогти й навчити кожного, хто бажає навчатися й змінюватися відповідно до вимог часу та Наумовській  Н.І., шкільному психологу  Петракіївського НВК

Отже, перші кроки назустріч Новій українській школі зроблені.

Нехай і надалі нам усім щастить!