Навчаючи інших, ми вчимося самі!

Школа – це майстерня, де формується молоде покоління.
Саме до такої майстерні, 30 листопада 2018 року, завітали вчителі-словесники Глобинської громади.

У стінах Бабичівського НВК «ЗОШ I-III ст.-ДНЗ» відбувся семінар учителів української мови та літератури на тему: « Формування ключових компетентностей в умовах реалізації Концепції НУШ».
Протягом дня учасники семінару відвідали методичну майстерню «45 хвилин з досвіду вчителя». Своїм досвідом, методами, прийомами, інноваціями з нами щедро ділилися вчителі Бабичівського НВК – Родак Неля Миколаївна, Ричка Валентина Афанасіївна та Гладир Наталія Миколаївна.

Відвідані уроки були проведені на високому рівні. Вчителі вміло організували роботу. Під час уроку панував позитивний та емоційний клімат. Матеріали уроків сприяли розвитку творчих сил та здібностей учнів.

Цікаво та весело була проведена інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну» (вчителі Родак Н.М. та Ричка В.А.) Дві команди учнів позмагалися між собою знаннями з української мови, літератури та історії. А між раундами глядачі та всі учасники гри могли насолодитися щирими, милозвучними українськими піснями у виконання учнів та вчителів.

Ми щиро завдячуємо директору Бабичівського НВК «ЗОШ I-III ст.-ДНЗ» – Родак Нелі Миколаївні, всім вчителям та учням за гостинність, теплий прийом, нові враження та знання.

Приємно бути на уроках у досвідчених вчителів!

Бо саме хороші вчителі створюють хороших учнів!

голова методоб’єднання
вчителів української мови та літератури
Л.В. Губенко