Навчання, яке захоплює

З метою забезпечення змістовного відпочинку обдарованих дітей у зимовий період, їх підготовки до предметних олімпіад природничого циклу, участі у конкурсі науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання гостинно відкрила двері обласна зимова наукова предметна школа, яка працює на базі обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог», що у с.Міські Млини Зіньківського району.

Зміст роботи предметної школи спрямований на поєднання навчання з оздоровчими заходами, національно-патріотичним вихованням, науково-дослідницькою роботою, музейною педагогікою, зустрічами з учасниками АТО, молодіжними організаціями тощо.

З 3 по 18 січня семеро учнів закладів загальної середньої освіти Глобинської ОТГ стали слухачами школи. Діти за час перебування в закладі, завдяки залученим науково-педагогічним працівникам Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавської державної аграрної академії, поглиблювали знання з біології та хімії. Та навчання тісно перепліталося з іншими заходами: зустрічами, конкурсами, екскурсіями, естафетами, дискотеками, Новорічними колядками та щедрівками. Час, проведений у зимовій предметній школі сплив дуже швидко та приємні враження і захват не полишили дітей навіть після від‘їзду додому.

Дякуємо Полтавському обласному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді та його керівнику Бедніній В.Г. за організовану роботу та надану можливість дітям навчатись та пізнавати світ із захопленням.

Методист відділу освіти Глобинської міської ради Наталія Сазонова