Нарада керівників ЗЗСО Глобинської міської ради

28 лютого 2018 року проведено нараду з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів Глобинської міської ради. В її роботі взяли участь 6 директорів  шкіл, 3 завідувачі філіями, працівники  відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради. Проводив нараду начальник відділу освіти Іванченко Олександр Іванович.

28 вересня 2017 року набрав чинності новий Закон України «Про освіту», що регулює суспільні відносини в процесі реалізації конституційного права людини на освіту, права та обов’язки фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, визначає компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері освіти, а також вносить зміни до цілої низки законів. Саме тому в ході наради було акцентовано увагу керівників закладів загальної середньої  освіти міської ради на  дотримання деяких норм цього закону  при організації освітнього процесу, зокрема, щодо застосування української  мови в освітній галузі, прозорості та інформаційної відкритості, системи забезпечення якості освіти, доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами, процедури прийняття та звільнення педагогічних працівників керівниками навчальних закладів.

Також були  обговорені питання: про недоліки в організації гарячого харчування школярів; організацію кадрової роботи в закладах загальної середньої освіти; заходи  з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу; участь в Програмі муніципальної підтримки  ініціатив громадян Глобинської територіальної громади на 2018 рік та  стан реєстрації на ЗНО.

Із зазначених питань інформували завідувач методичного кабінету відділу освіти Надтока С.В., провідний спеціаліст відділу освіти Гордійченко Н.О., інженер з охорони праці Плиска Ю.В., головний спеціаліст відділу освіти Пасько Н.М.