Ми перші – ми готові до змін!

26  лютого 2018 року в Хорольському районі на базі Петракіївського НВК розпочато заняття першої настановчої очної сесії підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть першокласників у 2018/2019 навчальному році за новим Державним стандартом початкової освіти. У рамках програми підготовки педагогів до роботи в умовах Нової української школи 13 вчителів майбутніх перших класів закладів  загальної середньої освіти Глобинської міської ради в даний час успішно проходять дистанційний курс навчання на сайті студії онлайн-освіти EdEra.

Такий курс повинні обов’язково пройти усі вчителі початкових класів, які навчатимуть першокласників із вересня цього року, розповіла під час презентації онлайн-курсу міністерка освіти Лілія Гриневич.

«Наша мета полягає у тому, щоб вчителі, які прийдуть до них у класи, були вже трохи іншими. Щоб вони відкрили для себе світ інших підходів до навчання дітей такого віку. І зараз важливо, щоб вчителі чітко знали, у чому полягає реформа освіти, що означає від школи тільки знань до школи компетентностей для життя у сучасному 21 столітті», — розповіла Лілія Гриневич.

Вчителі початкових класів Глобинської громади з радістю прийняли для себе рішення: починати  працювати по – новому.

Практичне засвоєння набутих знань відбувалося під час тренінгу.

Відкрила першу(очну) сесію та привітала учасників Потирайло І.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА.

Творчу, позитивну, відкриту для спілкування й доброзичливу атмосферу заходу створила тренер Дятлова Наталія Василівна, заступник директора з навчально –  виховної роботи Петракіївського НВК.

Педагоги були ознайомлені з основними пріоритетами Нової школи, з Концепцією розвитку системи освіти на період до 2029 року, викликами, які стоять перед учительською спільнотою, чинниками, що підштовхнули до нововведень. Дитиноцентризм, презумпція талановитості, радість пізнання, безпека і збереження здоров’я дитини – ось ті головні складові, на яких побудовано нові вимоги до початкової школи.

Всі попрацювали на славу! Вже в кінці першого дня роботи в очах педагогів запалився вогник цікавості, бажання вчитися, вдосконалюватися, розвиватися. Дехто з педагогів, навіть ,виявив бажання спробувати нововведення вже сьогодні, не чекаючи початку нового навчального року.