Методичне об’єднання вчителів словесності

Посередній учитель розповідає,
Хороший учитель пояснює,
Кращий учитель демонструє,
Великий учитель надихає

1 листопада 2018 року, у приміщенні Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка, відбулося методичне об’єднання вчителів української мови та літератури Глобинської ОТГ.

Проблема, над якою працює ММО у 2018-2019 році , звучить так : «Формування особистості, здатної до навчання, шляхом використання традиційних та інноваційних технологій у процесі викладання української мови та літератури»

На засіданні вчителів-словесників було розглянуто такі питання :

  • Стан адаптації учнів 5 класів до умов навчання у середнійшколі.
  • Організація роботи вчителів з обдарованими учнями.Створення банку даних (підготовка учнів до участі у Всеукраїнській олімпіаді зукраїнської мови та літератури, конкурсі ім. П. Яцика, Т. Шевченка).
  • Обговорення і затвердження заходів до Дня писемності.
  •  Подання пропозиційщодо атестації вчителів-мовників в 2018-2019н.р.
  • Педагогікапартнерства на уроках словесності.
  • ЗНО з української мови та літератури у 2019 році (особливості підготовки)
  • Огляд новинок наукової та методичної літератури

Методист міського відділу освіти – Довбня Оксана Сергіївна, ознайомила вчителів із планом роботи ММО на 2018-2019 навчальний рік. Голова ММО – Губенко Любов Володимирівна, обговорила з присутніми вчителями стан адаптації учнів 5 класу у середній школі; підготовка учнів до олімпіад; затвердження заходів до Дня писемності; атестація педагогічних праціваників; педагогіка партнерства на уроках словесності; ЗНО з української мови та решту питань плану.

Разом було створено «Лабораторію -ЗНО». До якої входять вчителі української мови та літератури, які у 2018-2019 н.р. викладають свій предмет у 11-х класах.

Л.В.Губенко
(керівник МО вчителів укр. мови  та літератури)