Методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури

12 вересня 2018 року на базі Глобинської гімназії № 1 ім. В. Є. Курченка відбулося засідання методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури Глобинської об’єднаної територіальної громади. Завідувач МК Довбня О.С. ознайомила всіх присутніх з методичними рекомендаціями ПОІППО щодо особливостей викладання зарубіжної літератури у 2018 -19 навчальному році. Також розглянули проблеми духовно – морального виховання учнів на уроках зарубіжної літератури, обговорили методи та прийоми критичного мислення як однієї із технологій сучасного навчального процесу. Всі присутні переглянули презентацію « Майстер – клас Сови С.М.», яка була присвячена технології зустрічних зусиль, ознайомилися з нормами оцінювання творчих робіт у середніх та старших класах, обрали керівника методичного об’єднання.

Після обговорення всі присутні вирішили:
У своїй роботі керуватися методичними рекомендаціями Міністерства освіти України та рекомендаціями ПОІППО, бо програма є основою для календарно-тематичного та поурочного планування, у якому вчитель самостійно розподіляє години на вивчення художніх творів, планує певні види роботи, спрямовані на опанування змісту матеріалу та формування вмінь і навичок учнів, опрацювання різних рубрик програми. Це дає змогу вчителеві вільно й творчо підійти до реалізації програми в кожному класі з огляду на інтереси й рівень підготовки учнів, конкретні умови викладання (наявність художніх текстів; технічні засоби; набуття учнями знань з іноземної мови, української мови і літератури, історії та інших предметів тощо).
По можливості використовувати запропоновані технології чи користуватися методами та прийомами для досягнення ефективної роботи при викладанні зарубіжної літератури в середній та старшій школі, відвідати уроки колег, що атестуються в 2018-19 навчальному році.