Лірична фізика

На базі Бабичівського НВК, 21 листопада 2018 року, відбулось засідання ММО вчителів фізики, яке було присвячене темі «Формування в учнів ключових компетентностей шляхом використання інноваційних педагогічних технологій на уроках фізики». Двері навчального закладу гостинно відкрила керівник – Н.М.Родак, яка з гордістю презентувала ввірений педагогічний та учнівський колектив, ознайомила з сьогоденням закладу та його успіхами. Слова всесвітньо відомого М.Форбса: «Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить» – найкраще характеризують колектив Бабичівського НВК, адже і директор, і вчителі, і учні, роблять те, що найбільше люблять.

Фізика – унікальна дисципліна, найбільш механізована та точна, тісно пов‘язана з навколишнім світом, окрім того, ще й лірична. Переконатися в цьому, учасникам семінару-практикуму, вчителям фізики Глобинської ОТГ, допомогла вчитель вищої категорії, старший вчитель Бабичівського НВК – Ричка І.М., яка показала урок у 9 класі на тему: «Дисперсія світла. Спектральний склад природнього світла. Кольори». Вчитель майстерно, на високому рівні подала нову тему дітям, спрямувала навчальний матеріал на зв‘язок із життям. Точна наука, завдяки Ірині Миколаївні, перетворилася на ліричну, адже присутні насолоджувалися і поетичними рядками, і живописними краєвидами нашої планети, і веселковими барвами, при цьому не оминули знань з біології, психології, медицини.

«…Викладання – це мистецтво, а не ремесло, у цьому – самий корінь учительської справи… вічно винаходити, вимагати, удосконалюватися – от єдиний можливий курс сучасного вчителя». Саме цей курс обрала вчитель фізики.

Під час практичної частини засідання, вчитель фізики Глобинської ЗОШ №3, Валентина Борисівна Попова, проаналізувала результати і завдання ІІ етапу олімпіади з фізики, яка пройшла 18 листопада та наголосила на важливості підготовки учнів до участі в предметних олімпіадах.

Цікавим доповненням заходу, стали музичні та пісенні вітання учнів та вчителів Бабичівського НВК на чолі з Ричкою І.М., які приємно здивували, зачарували та надихнули на подальші досягнення усіх учасників семінару-практикуму. На завершення, всі присутні подякували господарям, за їх щирий та душевний прийом, дружню та здорову атмосферу. Успіхів вам та процвітання, нових злетів і перемог.

Методист відділу освіти Глобинської міської ради
Наталія Сазонова