Конкурс «Тарасовими шляхами”

27 лютого 2018 року на базі Глобинської гімназії № 1  відбувся І етап ІV  обласного конкурсу « Тарасовими Шляхами»,  на якому ми вшановували пам’ять  славного сина України, генія нашого народу Т.Г.Шевченка. Він став голосом свого народу та є голосом нащадків ХХІ століття. Наша країна знову переживає важкі трагічні часи і залишені нам у спадок  вірші Кобзаря, як ніколи, актуальні та пророцькі. Вони знову пробуджують і народжують українську націю, спонукають до боротьби, справедливості  та волі.

Всього у святі – конкурсі «Тарасовими шляхами»  брали  участь 17 учнів 5- 11 класів із 9 шкіл ЗЗСО Глобинської міської ради . Всі  учасники  – справжні поціновувачі  й  знавці  поетичного слова та невмирущого голосу  Великого Кобзаря.

Кожен учасник конкурсної програми декламував свій улюблений вірш Т. Г. Шевченка і вплітав його у символічний вінок вдячності  та вічної шани нашому Пророку. Журі конкурсу у складі Таранець І.В.- методиста відділу освіти, Проскурні В.А.-вчителя Глобинської гімназії № 1, Могилко О.М.- заступника директора з НВР Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 та Баранової К.А.- вчителя Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст. справедливо оцінили всіх учасників та відзначили переможців та призерів конкурсу  дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів у 3-ьох вікових категоріях:

Молодша вікова категорія

І м.- Лебеденкова Софія – учениця  Глобинської  гімназії №  1 ім.В.Є.Курченка

ІІ м.-Борисенко Дар’я-учениця Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст., Кравченко Владислав –ученик Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

ІІІ м.-Дяченко Вікторія-Пирогівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Середня вікова група   

І м. – Шутька Дарина- учениця Глобинської гімназії № 1 ім.В.Є.Курченка

ІІ м.- Коломієць Ірина- учениця Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

ІІІ м.-Бігдан Вікторія – учениця Жуківської філії «загальноосвітня школа І-ІІ ст.» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

Старша вікова група

І м.-Чайка Оксана -– учениця  Глобинської  гімназії №  1 ім.В.Є.Курченка,

Невмивако Юлія- учениця Пирогівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ м.- Збираник Аліна – учениця Бабичівського НВК