Дискусійна панель учителів фізичної культури

18 березня 2019 року в приміщенні відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА відбулася дискусійна панель учителів фізичної культури Глобинської ОТГ та Глобинського району. У роботі взяли участь: Голова Глобинської районної профспілки працівників освіти і науки України Л.Б. Качмар, завідувач МК О.С. Довбня, методист РМК С.М. Срібний, керівник МО В.В. Білявський. З вітальним словом та найкращими побажаннями виступив методист РМК С.М. Срібний, який наголосив на взаємозв’язку між учителем та учнями.
На початку дискусії хвилиною мовчання вшанували пам’ять учителя фізичної культури Градизької ЗОШ №1 – Головка О.О., який нещодавно пішов із життя.
У другій частині дискусійної панелі всі присутні мали змогу висловити свої побажання та зауваження щодо проведення районної та участі у обласній Спартакіаді школярів. Голова Глобинської районної профспілки працівників освіти і науки України Л.Б. Качмар та керівник МО учителів фізичної культури В.В. Білявський ознайомили з Положенням про проведення 10 квітня 2019 року районної Спартакіади серед працівників освіти Глобинщини. Завідувач МК О.С. Довбня наголосила на одному із головних завдань сучасної школи (виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного здоров’я учнів) повідомила учителів, що до Всесвітнього дня здоров’я 5 квітня в Глобинській ОТГ відбудеться фестиваль ранкової зарядки, запропонувала провести відповідні заходи щодо привернення уваги громадськості до питань охорони здоров’я.

                                            
                           Оксана Довбня
                                              
                            завідувач МК