День відкритих дверей в Глобинському закладі дошкільної освіти № 4 «Зірочка»

З метою залучення батьків до активної співпраці у вихованні  дітей, популяризації досвіду педагогів та підвищення іміджу дошкільного закладу 26.04.2018 року в Глобинському ЗДО № 4 «Зірочка» проведено День відкритих дверей на тему: Формування компетенцій з питань безпеки життєдіяльності у дітей дошкільного віку». Під час такого заходу з’являється можливість встановити між педагогами та батьками доброзичливі відносини, акцентувати увагу дорослих на відповідальності за життя та здоров’я дітей та показати, що в установі створене комфортне та безпечне середовище для всебічного розвитку дитини.

Гостей, а це були батьки вихованців та педагоги, які  були запрошені на  чергове засідання школи молодого вихователя «Сходинки майстерності», привітно зустріла його завідувач  Закревська Віта Леонідівна. Вона  ознайомила  всіх бажаючих з  темою  і метою заходу,  запропонувала переглянути заняття по безпеці життєдіяльності дітей у всіх вікових групах, які підготували  разом з дітьми досвідчені вихователі  Семенюк Н.В., Невмивака А.І., Мельник Т.О., Цемох Л.О., Солоха Т.М., Стась Л.М., отримати необхідні поради та консультації.

Молодша група №2, вихователь Семенюк Н.В., заняття «Подорож до казкового лісу»

Молодша група №1, вихователь  Невмивака А.І., заняття «Про здоров’я треба дбати»

Середня група №1, вихователь Мельник Т.О., заняття «Космічна подорож»


Середня група №2, вихователь Цемох Л.О. заняття «Небезпечні пригоди зайченят»

Старша група №1, вихователь   Солоха Т.М., заняття «Мандрівка в країну слів і звуків»

Старша група №2, вихователь Стась Л.М., заняття «Єдина родина – сильна Україна»

В ході роботи школи молодого вихователя, під керівництвом вихователя – методиста Глобинського ЗДО № 4 Будкової Наталії Володимирівни, молоді педагоги розглядали  теоретичні та практичні питання щодо   трьох аспектів діяльності: «Вихователь – методист – молодий спеціаліст», «Молодий спеціаліст – дитина та її батьки», «Молодий спеціаліст – колеги». Мудрі  поради та рекомендації надавала також   методист  відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Обревко Людмила Іванівна.

В другу половину дня вихователі  Семенюк Н.В. та Стась Л.М. для дітей організували й провели спортивні розваги «Зі спортом дружимо».

В цей день діти поласували святковим пирогом, який приготувала кухар дошкільного закладу Григор’єва Лариса Станіславівна.

Ми, колектив Глобинського ЗДО № 4 «Зірочка», проаналізувавши  результати Дня відкритих дверей  відзначили, що це одна з найефективніших форм презентування закладу дошкільної освіти громадськості, яка спонукає батьків дітей до активної участі у житті   закладу.

Бажаємо всім міцного здоров’я та безпечного, щасливого і безтурботного життя.

В.Л. Закревська, завідувач Глобинським
ЗДО № 4 «Зірочка»