БІБЛІОТЕЧНИЙ ПРОСТІР

Найпростіший спосіб виховати грамотних дітей – навчити їх читати і показати, що це – приємна розвага. Знайдіть книги, які їм подобаються, дайте їм доступ до них, дозвольте їм прочитати їх.
Бібліотеки – це місця, куди люди приходять по інформацію. Книги – це тільки верхівка інформаційного айсберга. Бібліотекарі можуть вільно і легально забезпечити вас цим безцінним ресурсом.
Сьогодні менше дітей, ніж будь-коли раніше, беруть книги з бібліотек. Тож, якщо учні не йдуть до бібліотеки, то «бібліотеки повинні прийти» до учня. В наш час бібліотечний простір повинен розширюватись. Сьогоднішня бібліотека покликана бути багатоликою і різною: з «гучними» і «тихими» зонами, з відкритими просторами і відокремленими місцями відпочинку.
З метою вільного доступу до художньої літератури, виховання у дітей інтересу до читання, в кожному закладі освіти Глобинської міської ради, за кошти місцевого бюджету, закуплено зручні куточки читача. Рекомендовано облаштувати затишні куточки за межами бібліотеки, на коридорі школи, де діти в будь-який час можуть взяти до рук КНИГУ. Сподіваємося, що робота проведена не марно і читачів в наших закладах освіти стане більше. Адже гарна книга – і вихователь, і вчитель , і товариш.