Актуальні проблеми початкової освіти

У лютому 2018 року на базі відділу освіти Глобинської міської ради відбулася нарада завучів з навчальної роботи, завучів з навчально-виховної роботи початкових класів та голів шкільних методичних об’єднань. На нараді було розглянуто багато питань, але одне із масштабних питань: «Основні пріоритети НУШ та чинники, що підштовхнули до нововведень».

Нараду відкрила завідувач методичного кабінету Надтока С.В., яка наголосила, що  Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. У бюджеті на 2018 рік закладено 1млрд гривень на створення нового освітнього простору  – ці гроші мають бути використані на обладнання для всіх перших класів в Україні, адже вони навчатимуться відповідно до реформи Нова українська школа. На основі презентації вона показала, що школа має бути в авангарді суспільних змін.

Щодо питання підготовки вчителів початкової школи до роботи за новим Державним  стандартом  початкової загальної освіти – виступила методист методичного кабінету – Устенко І.Г..

Учасники наради мали можливість обговорити актуальні проблеми початкової освіти в контексті реформування Нової української школи, отримати відповіді на запитання та намітити план реалізації ідей Нової української школи в освітній процес.